את מוזמנת לסדרת טיפולי בריאות כייפים ונעימים שהם MUST לעור הפנים שלך 

 תבואי, נכיר ואז אני אתאים לך תוכנית אישית הכוללת ראשית אבחון ולאחר מכן טיפול פנים בצמחי מרפא משקמים וצמחים אנטי אייג’ינג, אפקט הטיפול הוא גופ-נפש מפני שהטיפול עובד ברמה הפנימית והחיצונית ובנוסף הוא מאוד מרגיע.

נכון שאי אפשר לעצור את ההזדקנות אבל אפשר להתבגר יפה וקצת לאט יותר, ניתן  לעזור לעור להיות רענן וזוהר יותר ובעיקר בריא יותר.

במציאות שלנו היום- יומית אנחנו חשופים לשמש חזקה, קרינת מסכים, זיהום אוויר קשה, חומרים כימיים שאנחנו מורחים על הפנים.

אז לאחר עשר שנות ניסיון בקליניקה יצרתי שילוב בין הנטורופתיה והפיטותרפיה (תורת צמחי המרפא) להבראת עור הפנים ובניתי לך סדרת טיפולים אנטי איג’ינג יעילים ונעימים.

הסבר על הטיפול:

הטיפול הוא אנטי אייג’ינג, מטרת הטיפול היא הבראת העור והזנתו בצורה אינטנסיבית ע”י שימוש בצמחי מרפא שמוצו בטכניקות מיוחדות והחדרתם לעור הפנים, החלקת העור ע”י קרם B ועיסוי אינטנסיבי במצח ובאיזורים שמתקמטים.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור ובכל גיל ומותאם לעור שלך.

תקבלי עיסוי פנים נעים ומרגיע שמרפה את המתח משרירי הפנים (המתח עצמו יוצר קמטים) ומאפשר זרימת דם טובה יותר ואף מעודד ניקוי רעלים החוצה.

 

העיסוי עוזר בהחלקת הקמטים ע”י המרצה והחלקה תוך כדי מריחת חומרים נוגדי חמצון, חומצה הילארונית, פפטידים, ויטמינים מקופסלים, שמנים אתריים וצמחים הכי יוקרתיים כמו שמן זרעי מלפפון ושמן זרעי רימון וכו’.

שימוש באבן הגוושה הסינית שעוזרת במיצוק העור ודיטוקס, שומש רבות ע”י הקיסריות בסין שדאגו לעור פניהן ועד היום ידועות בתור בעלות עור מושלם.

בטיפול אני גם משתמשת בבלה בצ’י (נשיקות היופי) שהן כוסיות סילקון רכות בגדלים שונים

הן עוזרות במיצוק העור וזרימת דם טובה יותר שתאפשר החדרת חומרים טובים פנימה לעור ויציאה של רעלים החוצה.

עוזרות להחליק את הקמטים במצח וסביב העיניים.

נשתמש בכמה סוגים של צמחי מרפא: 

  1. צמחים מכווצים שעוזרים לעור להיות הדוק יותר והן בעלי יכולת האטת יצירת קמטים
  2. צמחי מרפא שמרפאים את העור הם מתאימים לעור אדמומי בעל נטייה לפצעונים, יש להם יכולת הרגעה.
  3. צמחי מרפא שמעודדים את העור לייצר חומצה הילארונית, החומצה מיוצרת באופן טבעי בגוף אבל עם הגיל הייצור יורד והצורך שלנו עולה, לכן מוצרי פנים עם חומצה הילארונית מיטבים עם עור הפנים ושומרים על לחות לאורך זמן.

 

 

בסיום הטיפול תרגישי רגועה יותר ועור פניך יראה זוהר וירגיש רך ונעים.

מחכה לך כבר 🙂

 

דברי איתי   052-8915099

אביטל